Pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów

Wprowadziliśmy program ochrony kupującego, który daje naszym klientom całkowitą pewność, że otrzymają oczekiwany produkt lub odzyskają pieniądze. W każdej chwili możesz do nas zadzwonić i porozmawiać o naszej współpracy, a z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Chcemy dawać naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i gwarancję, że zawsze zostaną obsłużeni na wysokim poziomie. Dbamy o nasz wizerunek i branding, dlatego dla nas jest ważne dopełnienie wszelkich warunków gwarancji dla klienta.

Aby złożyć zamówienie na naszej stronie, należy wypełnić formularz na stronie głównej, zadzwonić do administratora lub napisać do nas e-mail.

Możesz sprawdzić postęp swojego zamówienia u swojego redaktora, pisząc lub dzwoniąc do niego.

Od wielu lat zajmujemy się pisaniem prac literackich, magisterskich i inżynierskich. Mamy stałych klientów, dzięki którym napisaliśmy kilka tysięcy prac.

Wszystkim naszym klientom gwarantujemy wykonanie dysertacji w terminie uzgodnionym z redaktorem. Naszym redaktorom bardzo zależy na tym, aby Twoja praca dyplomowa została napisana szybko i jakościowo, ponieważ wiedzą, że pracują na wizerunek firmy.

Wszystkim naszym klientom GWARANTUJEMY, że praca zostanie napisana poprawnie, zgodnie z wymaganiami klienta. Jeśli Twoje oczekiwania nie zostaną spełnione, możesz zrezygnować z usługi lub poprosić o zwrot pieniędzy.

Tak, teraz powiększyliśmy nasz dział, mamy nowych redaktorów i nowe możliwości pisania wyjątkowych prac. Gdy tylko złożysz u nas zamówienie, nasi administratorzy zadzwonią do Ciebie w ciągu 10 minut i określą wszystkie Twoje wymagania dotyczące gotowej pracy.

Dane osoby, która złożyła u nas zamówienie, nie są nikomu udostępniane, przekazywane i nie są wykorzystywane w żaden sposób niezwiązany ze świadczeniem usługi. GWARANTUJEMY Ci pełną anonimowość.

Pisanie artykułów wymaga od autora profesjonalizmu. Dlatego wszyscy nasi redaktorzy posiadają co najmniej tytuł magistra. Zawsze wymagamy od naszych redaktorów umiejętności obsługi komputera i oprogramowania, aby mieć pewność, że otrzymasz treść odpowiadającą Twoim potrzebom. Wszyscy nasi redaktorzy mają doskonałe portfolio i są ekspertami w swojej dziedzinie. Jesteśmy pewni, że spełnią Twoje oczekiwania.

Tak, ponieważ czasem zdarza się, że po wykonaniu usługi zgodnie z umową, klient rezygnuje z pracy i wtedy my musimy nadrobić stracony czas redaktora.

Wszystkie nasze eseje sprawdzamy w systemie antyplagiatowym. Możesz być pewien, że dostaniesz wyjątkową pracę.

Oczywiście podpiszemy z Tobą umowę.

Cenę konkretnej usługi indywidualnej możesz dowiedzieć się u naszego administratora. Aby skontaktować się z administratorem, przejdź do sekcji Kontakt.

Proces realizacji Twojego projektu składa się z następujących kroków.

  1. Pierwsza konsultacja, podczas której wybieramy temat wspólnej pracy.
  2. Stworzenie planu tezy, określenie struktury i zapisów ogólnych.
  3. Proces pisania pracy z uwzględnieniem standardów akademickich.
  4. Korekta i redakcja pracy dyplomowej, zapewniająca niepowtarzalność treści.
  5. Ostateczne złożenie pracy i możliwość wprowadzenia poprawek.

Stawiamy na stałą komunikację, abyście mieliście pełną kontrolę nad postępem prac.

Klient otrzymuje pełną informację o wszystkich kosztach już na etapie uszczegóławiania zamówienia. Cena nie podlega zmianom. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych opłat.

Wszystkie zniżki omawiane są telefonicznie z naszym administratorem, można je także śledzić na naszej stronie internetowej.

Aby dowiedzieć się jaki rabat Ci przysługuje, zadzwoń do naszego administratora.

Tak, nasze usługi są legalne. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom praktycznego wsparcia w przygotowaniu pracy.

Tak, nasi redaktorzy pomogą Ci również w Twoich badaniach. Możliwość wsparcia uzależniona jest od rodzaju badań. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń już teraz.

Rozpocznij czat
Cześć jestem Magda. Jak mogę Ci pomóc?
Cześć jestem Magda. Jak mogę Ci pomóc?